General Information

Team:

Microservices

Close date:

Wednesday, 31 August 2022

Working pattern:

Full time

Contract Type:

Permanent

Location:

Warsaw

Department:

17 - 17 Support Analysis - EMEA

Description & Requirements:

Jakie będą Twoje zadania?

  • Praca na drugim poziomie organizacji wsparcia zarządzanych usług IT (IT Service Management 2nd level support) z uwzględnieniem następujących elementów:
  • Obsługa operacyjna systemów informatycznych - IT Operations Control
  • Realizacja rutynowych zamówień serwisowych - Request Fulfillment
  • Diagnostyka oraz wdrażanie rozwiązań dla awarii i problemów występujących na środowiskach produkcyjnych - Incident & Problem Management
  • Udział w projektach wdrożeniowych kolejnych wersji aplikacji - Release Management
  • Instalacja i konfiguracja systemów informatycznych - Deployment & Configuration Management
  • Opracowywanie/uzupełnianie procedur operacyjnych i szeroko pojętej bazy wiedzy - Knowledge Management
  • Aktywny udział w ciągłym doskonaleniu funkcjonowania zespołów wytwórczych i supportowych - DevOps Continuous Improvement

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia informatycznego – niekoniecznie kompletnego;
  • Dobrej znajomości relacyjnego modelu danych i umiejętności posługiwania się językiem SQL/T-SQL na platformie MS SQL Server
  • Dobrej, praktycznej znajomości języka angielskiego
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w wielopoziomowych strukturach wsparcia systemów IT lub w zespołach zajmujących się wytwarzaniem oprogramowania
  • Znajomość zagadnień i koncepcji DevOps
  • Znajomość platformy Microsoft .NET, narzędzi Visual Studio i/lub umiejętności posługiwania się językami skryptowymi (np. PowerShell)
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Znajomość zagadnień zarządzania infrastrukturą IT (dowolne spośród: Windows Server, IIS, Active Directory, JBoss, IBM WebSphere)
  • Doświadczenie w pracy w organizacjach branży finansowej
  • Znajomość biblioteki ITIL (najchętniej poparta certyfikatami, np. ITIL Foundation)

Jeśli dołączysz do naszego zespołu gwarantujemy Ci:

  • Pracę w bardzo mocnym zespole technicznym i możliwość ciągłego uczenia się;
  • Międzynarodowe środowisko pracy – my naprawdę pracujemy po angielsku!
  • Prywatną opiekę medyczną ze stomatologią oraz kartę Multisport.